RU

Перший "зерновий самміт" може відбутися в Росії

14.07.2008, 17:19

Для обговорення цінової політики та стабілізації цін на продовольчі товари Президент Росії Дмитро Медведєв на зустрічі лідерів "великої вісімки" в Японії запропонував провести "зернові самміти" міністрів сільського господарства країн, що входять до G-8. Так, перший "зерновий самміт" може відбутися в Росії.

Як повідомляє РІА-Новини, за словами Медведєва, цю пропозицію підтримали учасники зустрічі на Хоккайдо. "Ми запропонували, щоб цей (зернової) самміт відбувся на території Російської Федерації, і ми сподіваємося, що це (пропозиція) буде сприйнято, і такий самміт відбудеться", - повідомив заступник міністра сільського господарства РФ Володимир Ізмайлов.

За його словами, у зустрічі можуть взяти участь країни, які є світовими лідерами у виробництві зерна, у тому числі Канада, США, ЄС та Росія.

На питання, які проблеми повинні стати предметом обговорення "зернового самміту", В. Ізмайлов відповів: "Проблеми обсягів виробництва зерна й відповідно взаємини споживача та виробника і питання цін. Сьогодні є два основних моменти підвищення цін - це проблема споживання та підвищення палива (у собівартості виробництва зерна значну роль відіграє паливо)".

Досьє на Дмитра Медведєва >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини