RU

Перші родини отримали іпотечний кредит за програмою "Доступна іпотека 7%"

01.03.2021, 11:42
Перші родини отримали іпотечний кредит за програмою
Церемонія підписання перших договорів на іпотеку під 7% (Фото: скриншот "Україна 30")
доповнено

Перші дві родини – Лапченків і Максим'юків – отримали іпотечний кредит за програмою "Доступна іпотека 7%". Підписання кредитних договорів відбулося під час форуму "Україна 30".

Кредити видали ОТП-Банк і Укргазбанк.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Державна програма "Доступна іпотека 7%" розроблена для всіх громадян України, які бажають поліпшити свої житлові умови.

Іпотеку можна брати як на будинок, так на квартиру на вторинному ринку і на квартири, що будуються. Для іпотеки на вторинному ринку існує умова – видається на квартири або будинки, побудовані з 2018 року.

Максимальна сума кредиту – 2 млн грн, вартість предмета іпотеки – 2,5 млн грн. Кредит видається на термін до 20 років. Перший внесок – 15%.

На даний момент сім банків беруть участь в програмі "Доступна іпотека 7%". За словами заступника міністра фінансів Юрія Драганчука, вже до кінця поточного тижня, кількість банків, що беруть участь в програмі, може бути розширено до 25.

Доповнено. Також сьогодні Глобус Банк видав перший кредит за програмою "Доступна іпотека 7%". Кредитний договір підписаний з 32-річною мешканкою Харкова, тренером дитячої футбольної команди. Вона оформила іпотеку на однокімнатну квартиру, площею 46 кв.м.

Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг в сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді повідомлення в особистому кабінеті, sms-повідомлення або email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини