RU

Перші 200 млн грн вже пішли на виплати карантинних 8000 грн – Мінекономіки

28.04.2021, 11:53
Перші 200 млн грн вже пішли на виплати карантинних 8000 грн – Мінекономіки - Фото
Ігор Петрашко (Фото: пресслужба Мінекономіки)

Понад 300 000 підприємців і найманих працівників, діяльність яких була припинена через посилення карантину, вже подали заявки на отримання допомоги розміром 8000 грн. Перші виплати вже направлені на рахунки заявників, повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

"Ті ФОПи і працівники, які подали заявки в перші дні роботи програми, вже починають отримувати допомогу. Перші 200 млн грн вже пішли на виплати і далі процес буде ритмічним", – сказав міністр.

Петрашко також підкреслив, що при необхідності на програму будуть передбачені додаткові кошти.

У Мінекономіки нагадали, що крім держдопомоги, підприємці та наймані працівники, діяльність яких була припинена на час перебування регіону, в якому вони працюють, у "червоній" зоні, можуть отримати додаткові виплати з місцевого бюджету регіону, в разі введення таких виплат за рішенням органів місцевого самоврядування. Місцеві органи влади складають власні списки тих, хто отримає допомогу з місцевих бюджетів.

Хочеш автоматизувати свою роботу? Понад 50 інструментів для бізнесу, юристів і бухгалтерів у LIGA360. Спробуй із тестовим доступом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини