RU

Перша жінка - голова МВФ: коротке досьє на Крістін Лагард

29.06.2011, 15:40
Перша жінка - голова МВФ: коротке досьє на Крістін Лагард - Фото
2e5aeec87aefd1f04aed88603f21c251.jpg

Перша жінка - голова МВФ: коротке досьє на Крістін Лагард

Учора, 28 червня, правління Міжнародного валютного фонду (МВФ) обрало міністра економіки, фінансів і промисловості Франції Крістін Лагард (на фото) на пост директора-розпорядника і голови виконавчої ради Фонду. Уперше з моменту створення МВФ в 1944 році його керівником стала жінка.

Лагард народилася в Парижі в 1956 році. Здобула юридичну освіту в Університеті Париж X (University Paris X) і отримала ступінь магістра в Інституті політичних досліджень (Institut d'etudes politiques d'Aix-en-Provence).

До цих пір, з червня 2007 року, вона займала пост міністра економіки, фінансів і промисловості Франції (стала першою в історії країн "великої сімки" (G7) жінкою - міністром фінансів). З червня 2005-го була міністром зовнішньої торгівлі Франції.

Раніше тривалий час працювала юристом - фахівцем з антимонопольних і трудових питань. Була партнером в міжнародній юридичній фірмі Baker&McKenzie, в жовтні 1999 року партнери обрали її головою.

Лагард має ступінь від Інституту політичних досліджень і юридичного факультету в Університеті Париж Х, де вона була лектором до переходу на роботу в Baker&McKenzie в 1981 році.

Новий директор-розпорядник МВФ - мати двох синів (1986 і 1988 років народження). Захоплюється йогою, садівництвом, плаванням. У молодості була членом збірної Франції з синхронного плавання.

Лагард змінила на посту голови МВФ Домініка Стросс-Кана, який 19 травня цього року подав у відставку в зв'язку зі скандалом на сексуальному ґрунті.

Директор-розпорядник МВФ очолює робочий штат співробітників Фонду і є головою виконавчої ради. В управлінні роботою Фонду, який обслуговує 187 держав-членів за допомогою приблизно 2700 співробітників з більш ніж 140 країн, директору допомагають три заступники.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини