Перезавантаження НКРЕКП. Два члена Нацкомісії йдуть у відставку

08.10.2019, 16:45
Перезавантаження НКРЕКП. Два члена Нацкомісії йдуть у відставку - Фото
Олександр Формагей (фото: Олександр Формагей/Facebook

Члени Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Олександр Формагей і Євген Магльований заявили про намір піти у відставку. Про це Формагей повідомив в  Facebook.

"Ми з Євгеном вирішили піти з комісії, щоб надати можливість президенту перезавантажити регуляторний орган новими людьми та ідеями. Хочемо подякувати всім за спільну роботу й підтримку. Сподіваємося, що регулятор збереже свій незалежний статус в новому законі. Своє майбутнє поки пов'язуємо з навчанням", - написав він.

Коментуючи питання щодо наявності кворуму комісії, Формагей сказав, що відповідно до закону про НКРЕКП президент може тимчасово, строком на три місяці, призначити необхідну кількість членів органу.

  • У червні Конституційний суд визнав неконституційними деякі положення закону про НКРЕКП. На думку суду, п'ятий президент Петро Порошенко  перевищив свої конституційні повноваження, створивши регулятора своїм указом.
НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та тп., а також реалізує цінову і тарифну політику в цих сферах. До складу НКРЕКП має входити сім членів, включаючи главу регулятора. Після відходу Формагея і Магльованого в комісії залишиться глава Оксана Кривенко і два члени - Олена Антонова і Дмитро Коваленко.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю