RU

Переуступлення прав вимоги за кредитами банка "Михайлівський» p

07.06.2016, 09:30
Переуступлення прав вимоги за кредитами банка
76b088d50fe65c0fe1c3c5e8f5e4a4ad.jpg

На правах реклами

19 травня 2016 року відбулося переуступлення прав вимоги за кредитами від первісного кредитора ПАТ «Банк Михайлівський» іншим фінансовим компаніям. Дана інформація підтверджується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд). ПАТ «Банк Михайлівський» також не спростовує інформацію про переуступлення ним прав вимоги за кредитами. Компетентними органами чи судами не приймалися рішення про визнання такого переуступлення недійсним.

Погашення необхідно здійснювати на рахунок ТОВ «Фінансова компанія «Фагор»», на балансі якої на даний момент обліковується кредитний портфель, що був переданий ПАТ «Банк Михайлівський». Лише у разі погашення боргів на рахунок ТОВ «Фінансова компанія «Фагор»» клієнтам не будуть нараховуватися штраф та пеня за порушення строків погашення кредиту. Заборгованість необхідно погашати через каси комерційних банків України або перерахуванням з власного поточного чи карткового рахунку.

Зазначаємо, що ПАТ «Банк Михайлівський» не може залишатись єдиним дійсним кредитодавцем, як інформує Фонд. Кредитні договори не обліковуються на балансі ПАТ «Банк Михайлівський». А отже, всі платежі, які сплачують позичальники на рахунки Банку для погашення кредитної заборгованості не будуть направлені на погашення заборгованості. В такому випадку клієнтам будуть нараховуватися штраф та пеня за несвоєчасну сплату за кредитом.

Також у встановленому законом порядку будуть оскаржуватися будь-які рішення щодо недійсності договорів переуступлення від ПАТ «Банк Михайлівський» фінансовим компаніям. Договори містять всі необхідні умови та цілком відповідають вимогам законодавства. Переуступлення відбулося за ринковими цінами, що підтверджується документами компетентних спеціалістів. Тому немає жодних підстав сумніватися, що остаточне рішення буде прийнято на користь дійсності таких договорів.

У разі набрання законної сили рішенням про недійсність обумовлених договорів на переуступлення прав вимоги за кредитами, всі платежі за погашення кредитів будуть повернуті Банку разом з кредитним портфелем, як того вимагає законодавство.

За детальною інформацією звертатися за телефоном 0 800 750 143, www.fagor.org.ua

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини