RU

Перемир'я Ющенка, Тимошенко і Литвина перед МВФ може укріпити гривню

27.02.2009, 15:52

Позитивні новини від української влади щодо відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) можуть зіграти на користь українській валюті ще до отримання другого траншу. Таку думку у коментарі кореспондентові ЛІГАБізнесІнформ озвучив голова департаменту аналітики компанії "Astrum Investment Management" Юрій Белінський.

"Все залежить від того, яке спільне звернення буде знайдено у понеділок. Якщо там буде визначено конкретні зобов'язання із прийняття законів, зокрема, щодо скорочення дефіциту держбюджету, то це, звичайно ж, психологічно вплине на зміцнення гривні. Але це тільки у тому разі, якщо буде чітка інформація в цифрах, а також якщо буде розуміння того, що відповідні політичні сили візьмуть на себе зобов'язання із прийняття цих змін до бюджету. Якщо ж це все обмежиться загальними словами, то буде все навпаки - може навіть виникнути незначна паніка, гривня продовжить девальвувати", - відзначив експерт.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і Голова Верховної Ради Володимир Литвин домовилися до понеділка, 2 березня, підготувати спільний документ до Міжнародного валютного фонду. В.Ющенко при цьому наголосив, що робоча група має виробити документ, який буде демонструвати загальну політичну волю всіх гілок влади у забезпеченні реалізації конкретних економічних питань. Група збирається до 15:00 понеділка підготувати документ і парафувати його.

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини