RU

Переговорники від чорнобильців повірили обіцянкам Тігіпка

02.11.2011, 12:12
Переговорники від чорнобильців повірили обіцянкам Тігіпка - Фото
c001e5d2a2bb66c2f45c3a05f76b1550.jpg
Учасники переговорної групи від представників чорнобильських організацій заявляють, що влада готова йти на поступки, і акцію протесту можна припиняти. Але люди, що зібралися під будівлею уряду, відмовляються розходитися.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Петро Прокопенко, учасник акції протесту і один з переговірників, які сьогодні обговорювали шляхи вирішення проблеми з віце-прем'єр-міністром Сергієм Тігіпком, повернувшись з цієї зустрічі, заявив людям, що влада готова йти на поступки чорнобильцям.

"Сьогодні нас нарешті почули. Вчора у нас відбулася зустріч з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, сьогодні всі питання, які ми поставили перед віце-прем'єром Тігіпком, були почуті. Фактично вже дані відповідні вказівки і вони пішли на місця", - сказав Прокопенко.

За його словами, Тігіпко запевнив, що будуть відкликані вказівки Пенсійному фонду, згідно з якими пенсії чорнобильцям перераховувалися в меншу сторону. "Всі ці незаконні документи відкликаються, і пенсії будуть виплачувати в тих розмірах, які вони є на сьогоднішній день, в тому числі і за рішеннями судів, що вступили в законну силу. Люди будуть все отримувати в повному обсязі", - сказав Прокопенко.

Також він повідомив, що переговорники домовилися з владою про створення спеціальної гарячої телефонної лінії, за якою люди зможуть повідомляти про порушення у нарахуванні та виплаті пенсій.

Крім цього, Прокопенко сказав, що досягнута домовленість про те, що законопроект №9127 буде розглядатися у другому читанні тільки в тому випадку, якщо він буде узгоджений всіма громадськими організаціями, які брали участь в акціях протесту.

"Ми отримали чіткі запевнення в цьому плані і від уряду, і від представників Верховної Ради. З огляду на це, керівники громадських організацій, які заявили цю акцію, вважають, що на даний момент її можна припиняти", - сказав він.

Водночас, учасники акції протесту негативно сприйняли таку пропозицію переговірників, люди почали кричати, що не розійдуться, оскільки не вірять обіцянкам влади. Прокопенко пояснив таку поведінку людей тим, що акцію намагаються політизувати.

"Йде піар деяких політичних сил, люди намагаються собі на цьому набрати очки в підготовці до виборів. Нас намагаються втягнути в політику, але ми в політику не йдемо, у нас чіткі жорсткі економічні вимоги, які нарешті через півтора місяця переговорів начебто почуті ", - сказав він.

Нагадаємо, до акції протесту чорнобильців вчора під Верховною Радою і сьогодні під Кабміном приєдналася Радикальна партія Олега Ляшка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини