RU

Пенсійну і адміністративну реформи почнуть з Донецької області

17.01.2011, 12:45

Донецька область першою відчує дію пенсійної і адміністративної реформ. Уряд планує почати їх зі скорочення чиновників нижчої і середньої ланки, передаючи їх повноваження в інші інстанції. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Василь Надрага під час презентації намірів уряду в Донецькій області.

Як передає радіо "Свобода", зокрема, В.Надрага повідомив, що істотні зміни чекають роботу Пенсійного фонду, якому довірять боротьбу з несумлінними роботодавцями.

Цей сценарій члени уряду планують випробувати спочатку в Донецькій області за домовленістю з главою облдержадміністрації Анатолієм Близнюком. За словами В.Надраги, впровадження реформ відразу по всій Україні може призвести до неоднозначної реакції суспільства. "Проблема полягає у тому, що слабка інформованість може призвести до того, що люди не будуть розуміти, і тому буде неадекватне сприйняття ситуації", - сказав замміністра.

За офіційною версією, Донецьку область як пілотну вибрали тому, що тут зафіксували найбільше соціальних проблем. Східні регіони - рекордсмени за кількістю пенсіонерів, а також тих, які одержують, підвищені пенсії.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>
Адміністративна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини