RU

Пенсійної реформи цього року не буде

28.04.2010, 13:15

У держбюджеті-2010 не передбачені зміни у системі пенсійного забезпечення. Про це повідомив Міністр праці і соціальної політики Василь Надрага сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Я хотів би запевнити вас і загалом наших громадян, що на сьогодні жодних змін у пенсійному забезпеченні немає", - наголосив В.Надрага, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр також зазначив, що якщо зміни і будуть, вони будуть проходити відповідно до українського законодавства. "На сьогодні Міністерством праці не напрацьовано жодних пропозицій до Верховної Ради щодо змін пенсійного забезпечення. У нас є деякі бажання, у нас є бачення ситуації, і в першу чергу стратегічне... Але якихось конкретних кроків у частині змін системи пенсійного забезпечення за законодавством на сьогодні не передбачається", - пояснив він.

В.Надрага також наголосив, що вже з травня пенсіонери, як і співробітники бюджетної сфери, отримають нові пенсії і зарплати згідно із законом про збільшення соцстандартів. "Все, що недоотримано з 1 січня, буде зроблено певний перерахунок, і це буде повернено", - сказав Міністр, до того ж механізм перерахунку він не уточнив.

Василь Надрага: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини