RU

Пенсійна реформа може залишити 90% пенсіонерів з мінімалкою

04.07.2011, 15:27

Якщо законопроект по пенсійній реформі буде прийнято з помилками, допущеними Кабінетом міністрів, всі українці, що не одержують спецпенсій, будуть отримувати мінімальні пенсії. Про це заявив голова комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів Валерій Сушкевич, виступаючи сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

"Надзвичайно гостро стоїть питання порушення страхових принципів в пенсійній реформі", - сказав Сушкевич, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Голова комітету зазначив, що з членами уряду досягнуто домовленість про те, що вони відпрацюють помилку і внесуть в парламент компромісний варіант. "В іншому випадку до кінця року у нас будуть тільки спеціальні пенсії і мінімальна пенсія… Якщо ми приймемо сьогоднішню помилкову редакцію, то майже 90% пенсіонерів будуть мати мінімальну фіксовану пенсію", - сказав він.

Сушкевич також звернув увагу на те, що до комітету звертаються військові - представники держструктур, які заявляють про те, що в силових органах у разі прийняття пенсійної реформи в її сьогоднішньому варіанті будуть масові звільнення.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин запропонував Сушкевичу якнайшвидше направити матеріали по відпрацьованих в комітеті проблемних моментах в юридичне управління парламенту.

Нагадаємо, 17 червня цього року Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект "Про заходи з законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" N7455. Уряд і президент України сподіваються, що до кінця поточної сесії (8 липня) Верховна Рада прийме пенсійну реформу.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини