RU

Пенсійні фонди в Україні можуть заробити у 2013 році

23.02.2011, 15:50

Прем'єр-міністр Микола Азаров наполягає на донесенні до громадян об'єктивних даних з реформування пенсійної системи. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

"Я наполягаю, щоб постійно до людей доходила досить прозора думка: перетворення у пенсійній системі - це гарантія розвитку країни і гарантія забезпеченої старості для кожного громадянина, що бере участь у накопичувальній системі", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Прем'єр-міністр повідомив, що на сьогодні завершено перший етап пенсійної реформи - суспільні обговорення, якими будуть супроводжуватися і подальші етапи.

М.Азаров зазначив, що головним змістом проведення пенсійної реформи є справедливе і ефективне пенсійне забезпечення, а отже, перехід до накопичувальної системи персональних пенсійних рахунків.

"Пенсійні фонди, створення і роботу яких ми повинні забезпечити вже у 2013 році, - це і є один із фінансових інструментів для накопичення довгострокових ресурсів для розвитку економіки і гарантованих, застрахованих заощаджень - для людей", - наголосив М.Азаров.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини