RU

ПДВ-облігації випустять 1 серпня

15.07.2010, 17:10

Сьогодні з 34 млрд. грн. заборгованість з податку на додану вартість (ПДВ) підтверджено 17,6 млрд., і з 1 серпня почнеться випуск ПДВ-облігацій. Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з представниками ділових кіл.

"У нас 34 мільярда на порожньому місці виникла заборгованість. З них, я можу сміливо сказати, приблизно 17-18 - це реальна заборгованість, а вся інша частина - це створена тими самими конвертаторами, мінімізаторами, які створили бізнес на ПДВ. Та частина, яка вже перевірена, це приблизно 17,6 мільярда, вона вже оформлена у вигляді загального реєстру, і з 1 серпня, я думаю, ми випустимо державні зобов'язання з погашення нашого боргу і розмістимо наші облігації, зробимо їх абсолютно монетизованими, абсолютно конвертованими, і я думаю, що цю проблему ми закриємо", - сказав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр також нагадав, що завдання уряду полягає у тому, щоб з 1 січня 2011 року перейти на відшкодування ПДВ в автоматичному режимі. "Найголовніше, ми поки ще не намацали, не знайшли механізму, як це зробити. Тобто завдання стоїть, а ось як що відсікає "метеликів", як що відсікає липове відшкодування ПДВ від реального відшкодування - у нас ще поки таких рецептів немає. Я думаю, що ми їх знайдемо, і проблему ПДВ для України ми закриємо", - додав глава уряду.

Оподаткування: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини