RU

Патріарх освятив будівництво храму в ЖК «Квартал Тарасівський» p

18.07.2017, 11:00
Патріарх освятив будівництво храму в ЖК «Квартал Тарасівський» - Фото
47f12c903489dbcfd90c78b9cc0e3e28.jpg

На правах реклами

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив закладання наріжного каменю майбутнього Храму Різдва пресвятої Богородиці на території ЖК «Квартал Тарасівський» в с. Тарасівка Києво-Святошинського району Київської області.

Новий храм Київського патріархату спроектований девелопером ТОВ «Житлоекономія», як частина громадської забудови нового кварталу малоповерхової житлової забудови в приміській зоні Києва.

Ідея будівництва спільно належить Патріарху Філарету та акціонерам Групи компаній Заводу ЗБК №1. Вона була підтримана сільським головою, місцевими депутатами та вірянами. Споруджено храм буде спільними зусиллями, стараннями будівельно-промислової Групи компаній Заводу ЗБК №1 (м. Київ) в яку входить девелопер, духовенства та небайдужих місцевих підприємців, вірян. Патріарх Філарет звернувся до присутніх словами проповіді, привітав з освяченням закладання наріжного каменю, подякував засновників та благодійників з добрим починанням.

Патріарх освятив будівництво храму в ЖК «Квартал Тарасівський»

На сьогодні в ЖК «Квартал Тарасівський» збудовано та заселено два 9-10 поверхових будинки. Третій будинок знаходиться на етапі «введення в експлуатацію». Вже з вересня почнеться активне будівництво та продаж квартир в наступного будинку.

Власники квартир в ЖК «Квартал Тарасівський» отримують нове сучасне приміське житло. Вартість якого становить близько 10 000 – 12 000 грн/м2, а площі помешкань переважно від 37 м2 до 67 м2. При цьому, забудовник інвестує кошти в побудову як інженерної так і соціально-культурної інфраструктури. Зокрема, завершується будівництво окремої будівлі торгового центру, передбачені комерційні приміщення в житлових будинках, запроектована нова вулиця, дитячі та ігрові майданчики, розпочато будівництво храму. Згідно концепції забудови, новий мікрорайон повинен стати фактично повноцінним громадським центром села.

Патріарх освятив будівництво храму в ЖК «Квартал Тарасівський»

Професійний, далекоглядний девелопер керуються комплексним підходом до планування територій забудови. Це і розбудова інженерних комунікацій, інвестиції в інфраструктурні об'єкти, врахування питань енергозбреження та екології. Врешті, пропозиція доступного по вартості якісного сучасного житла.

Разом з інвесторами будівництва в нових квартирах ЖК «Квартал Тарасівський» проживають сім'ї ветеранів до діючих військовослужбовців Національної гвардії України. Воїнів, які в тому числі, виконували бойові завдання в зоні проведення АТО.

Більше про новобудову та поради для інвесторів на www.facebook.com/kvartaltarasovskiy

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини