RU

Партія Тимошенко йде до суду оскаржувати нові тарифи на газ

26.07.2010, 14:10

Партія "Батьківщина" завтра оскаржить в Окружному адміністративному суді Києва збільшення цін на газ для населення.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі БЮТ, позовна заява про визнання недійсним постанови НКРЕ про збільшення ціни на газ для населення і тарифи на послуги ЖКГ на 50% до суду подасть народний депутат від БЮТ, юрист Сергій Власенко.

"Ми підготували відповідне звернення, оскільки постанова НКРЕ від 13.07.2010 р. N812 було прийнято зі значною кількістю порушень законодавства... Враховуючи це, ми вважаємо, що якщо суд діятиме чесно і неупереджено, він зобов'язаний буде скасувати постанову НКРЕ, якою ціни на газ для населення збільшені на 50%", - пояснив С.Власенко.

Нагадаємо, роздрібні ціни на природний газ для населення з 1 серпня збільшаться на 50%. Тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні зростуть з 15 жовтня поточного року. "У нас немає іншого виходу. Зміна цін на тепло і гарячу воду - це регуляторний акт, який має пройти обговорення протягом двох місяців, починаючи з 1 серпня, коли НКРЕ довела ціни до витрат. Збільшення вартості тепла і гарячої води буде від 20 до 30% залежно від регіону, ці цифри ще розраховують фахівці. Це тільки газова складова (у середньому 53% від собівартості), отже, беремо половину", - заявив Міністр з питань ЖКГ Юрій Хіврич.


Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
"Батьківщина": довідка та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини