RU

Партія Тігіпка закликає підприємців разом доопрацювати Податковий кодекс

30.06.2010, 15:14

Костянтин Бондаренко, зампред партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпко, заявляє, що промисловці і підприємці повинні невідкладно виробити свої пропозиції з вдосконалення Податкового кодексу з тим, щоб їхня позиція була врахована під час прийняття документа у другому читанні.

Водночас К.Бондаренко запевнив, що партія готова підтримувати підприємців у дискусії про внесення змін до кодексу, сприяти у проведенні "круглих столів" і семінарів, на яких будуть сформульовані пропозиції для доопрацювання кодексу. Однак він не уточнив, куди потрібно підприємцям звертатися з ініціативою проведення подібних заходів.

За його словами, лідер "Сильної України" С.Тігіпко, що займає у цей час пост віце-прем'єр-міністра України, неодноразово звертав увагу на необхідності серйозних змін, що забезпечують прозорість податкової сфери і усунення самої можливості для протиправних дій з боку податківців.

"На жаль, у тому варіанті кодексу, який розробили Міністерство фінансів, Мінекономіки і податкові органи, він не відповідає уявленням про цивілізовані підходи до ведення бізнесу в Україні", – наголосив К.Бондаренко під час візиту в Луганськ. Він також зазначив, що партія підготувала свої зауваження до Податкового кодексу, але важливо, щоб представники бізнесу, аналітики, економісти, політики, суспільні лідери відстояли ті доповнення, які сприятимуть розвитку бізнесу.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини