RU

Партія регіонів вимагає підвищити прожитковий мінімум

10.03.2009, 17:50

Партія регіонів вимагає переглянути прожитковий мінімум в Україні. На думку "регіоналів", мінімум у 498 гривень для непрацездатних осіб не відповідає інфляційним темпам. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Михайло Папієв.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі народного депутата, зокрема, М.Папієв наголосив: "У бюджеті закладено прожитковий мінімум для непрацездатних осіб на рік у розмірі 498 гривень, а за нашими розрахунками він має становити 680 гривень".

Крім того, М.Папієв вважає, що уряд не вживає дієвих антиінфляційних заходів. "Виправдовуються прогнози експертів, згідно з якими показник інфляції, закладений урядом у бюджеті на 2009 рік в розмірі 9,5%, був явно занижений. Я не бачу ніякої можливості вкластися у 9,5%. Якщо це і можливо, то такою ціною, яку ні українське суспільство, ні влада не готові заплатити. Тільки за два місяці інфляція становила 4,4%. Неприємна очевидність полягає у тому, що і 1,5% у лютому - це істотний внесок в інфляційний показник року. Тому Партія регіонів наполягає на терміновому перегляді бюджету", - відзначив він.

Нагадаємо, у лютому 2009 року інфляція в Україні становила 1,5%. Такі дані наводить Державний комітет статистики.

Михайло Папієв: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини