RU

Партія регіонів: Україні потрібен транш МВФ

23.12.2009, 16:37

Партія регіонів: Україні потрібен транш МВФ

У Партії регіонів заявляють, що українській економіці потрібен черговий транш Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це заявила на прес-конференції народний депутат від фракції Партії регіонів, опозиційний Міністр економіки Ірина Акімова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І.Акімова зазначила, що для виходу з кризи Україні необхідно відновити нормальні відносини з міжнародними партнерами, зокрема з МВФ. "Україні потрібен четвертий транш, але він потрібен після закінчення президентської кампанії для того, щоб фінансувати не кампанію, а фінансувати економіку. Але він потрібен", - наголосила І.Акімова.

Також, за її словами, продовження співпраці з МВФ Україні треба як з фінансового погляду, так і з нефінансового. "Продовження співпраці з МВФ - це застава повернення довіри іноземних інвесторів до України", - наголосила І.Акімова.

Нагадаємо, сьогодні Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що наступний транш МВФ Україна отримає не раніше, ніж буде прийнято держбюджет на 2010 року. Водночас, за її словами, уряд і МВФ працюють над питанням, яке дасть змогу Україні балансувати фінансову систему без додаткових позик.

Україна з 2008 року отримала вже три транши допомоги МВФ на загальну суму $12 млрд. Після підписання Президентом Віктором Ющенком Закону про підвищення соціальних стандартів директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив, що фонд продовжить співпрацю з Україною тільки після завершення президентських виборів. Водночас 9 листопада представництво МВФ в Україні повідомило, що фонд готовий до співпраці з Україною за умови досягнення консенсусу всіма гілками влади.

Фінансова криза: добірка новин>>>
Ірина Акімова: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини