RU

Парламент відмовився від 97 млн.грн.

23.06.2009, 12:37

Верховна Рада України відмовилася від додаткових 97 млн.грн. і рекомендувала Держуправлінню справами внести пропозиції щодо скорочення витрат на забезпечення його діяльності. Це передбачено Законом "Про внесення змін до Закону "Про Держбюджет на 2009 рік" і деяких інших Законів України" N4503, який було прийнято сьогодні у новій редакції з пропозиціями Президента Віктора Ющенка і Бюджетного комітету. За відповідне рішення проголосувало 343 народних депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Ющенко, наклавши вето на Закон, запропонував направити 97 млн.грн. Міністерству охорони здоров'я на фінансування створення національного центру пересадки мозку і на заходи у боротьбі з раком, туберкульозом, профілактику СНІДу, а також Міністерству регіонального розвитку і будівництва на будівництво обласної дитячої лікарні в Черкасах.

Бюджетний комітет запропонував у цьому Законі кошти не перерозподіляти, з чим погодився представник Секретаріату Президента Олександр Шлапак, що був присутній на засіданні парламенту.

Ухваленим Законом також доручається Кабміну разом з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету внести пропозиції щодо фінансового забезпечення необхідних заходів соціально-економічної і медичної спрямованості.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини