RU

Парламент почав захищати нафтохіміків від світової кризи

08.07.2010, 16:15

Верховна Рада України прийняла за основу проект змін N4522 до ряду законів щодо послаблення негативного впливу світової фінансової і економічної кризи на вітчизняну нафтохімічну галузь. Це рішення підтримали 264 народні депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, запропоновані зміни дадуть змогу ввозити з нульовою ставкою акцизного збору на територію України легкі і важкі дистиляти, які використовуються при виробництві етилену. З метою контролю за сплатою акцизного збору і цільовим використанням імпортованих дистилятів імпортерам пропонується оформляти вексель, авалірованний банком. Якщо цільове використання сировини підтверджується, вексель вважається погашеним.

Також передбачається звільнення від сплати ввізного збору легких і важких дистилятів, які використовуються при виробництві етилену, якщо вони ввозяться виробниками відповідно до зовнішньоекономічних контрактів. У разі порушення вимог цільового використання імпортованої сировини імпортер зобов'язаний буде сплатити ввізний збір у порядку, визначеному законом.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини