RU

Паркувальникам дозволили до квітня брати гроші з водіїв

16.01.2012, 17:56
Паркувальникам дозволили до квітня брати гроші з водіїв - Фото
1a7f6a9fa87a2947c9ba046d699cc56a.jpg
Уряд відстрочив обов'язкове встановлення на парковках паркоматів або автоматичних в'їзних-виїзних терміналів, які мали бути встановлені не пізніше 1 січня 2012 року згідно з постановою Кабінету міністрів України 2009 року N1342. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

Як повідомляє прес-служба відомства, до цього спонукали численні звернення органів місцевої влади та самоврядування. "Введення паркоматів відкладається на один квартал - до 31 березня включно. А до тих пір постанова уряду абсолютно чітко визначає діючий на сьогодні механізм оплати - придбання відповідного талона, а також через паркомати і в'їзні-виїзні термінали. Тобто, платити за паркування згідно з постановою необхідно тільки там, де вам видадуть касовий чек. Крім того, щоб запобігти будь-яким можливостям тіньового обігу коштів, з 1 квітня придбання паркувального талона стане можливим тільки за безготівковим розрахунком", - сказав Близнюк.

За даними Мінрегіону, в Україні на початок 2011 року з 3080 майданчиків для платного паркування лише 116 були обладнані паркувальними автоматами, а ще 32 - в'їзними-виїзними терміналами, що разом складає менше 5% від загальної кількості. На початок 2011 року майданчиків для паркування, обладнаних паркувальними автоматами, найбільше було в Дніпропетровській області (62), Києві (30) та АР Крим (17). У більшості областей паркомати і в'їзні-виїзні термінали взагалі були відсутні.

На сьогодні, за орієнтовною оцінкою міністерства, для обладнання всіх відведених майданчиків для платного паркування в Україні необхідно встановити близько семи тисяч паркоматів. Ці пристрої виробляються вітчизняними виробниками в Києві, Львові та Кривому Розі, а їх вартість в залежності від комплектації становить від 10400 до 48500 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини