RU

Папієв: макроекономічні прогнози Тимошенко нереальні

18.08.2009, 10:14

Народний депутат від Партії регіонів Михайло Папієв вважає нереальними макроекономічні показники на 2010 рік, озвучені на брифінгу Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі нардепа.

"Проаналізуйте як виконувалися макропоказники від Тимошенко минулих і нинішніх років, - сказав М.Папієв в інтерв'ю журналістам, - тому я не вірю, що у 2010 році інфляція становитиме 9,7%. У нас за перші 6 місяців кожного року виконувався і перевиконувався річний параметр інфляції".

За словами депутата, прогнозовані урядом на наступний рік 3% зростання ВВП української економіки - це насправді падіння у 15-18 % до показників 2008 року, адже навіть за оголошеними сьогодні даними Держкомстату України щоквартальне піке українського ВВП у 2009 році становить 18-20 %. Але й за такого прогнозу країна зможе повернутися на рівень дотимошенківського грудня 2008 року тільки через 6 років, вважає М.Папієв.

За його словами, дуже небезпечно в умовах кризи сподіватися тільки на позикові кредитні ресурси. Українські громадяни ще довго будуть розплачуватися за роки правління Тимошенко у буквальному розумінні цього слова, відзначив "регіонал".

"Макроекономічні показники мають бути реальними, чіткими сигналами - для бізнесу, для громадян, а також для міжнародних фінансових організацій, партнерів, інвесторів, - вказав міністр праці і соціальної політики Опозиційного уряду. - Для цього макроекономічне прогнозування в Україні має бути деполітизоване. Або ж треба ввести відповідальність за його недотримання урядом. Оскільки у рекламному світі "вона працює", а в реальному - український народ бідує".

Михайло Папієв: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини