RU

Падіння ВВП України продовжило сповільнюватися в серпні – огляд Мінекономіки

12.10.2020, 20:49
Падіння ВВП України продовжило сповільнюватися в серпні – огляд Мінекономіки - Фото
Ілюстративне фото (Фото: Єлизавета Сергієнко/прес-центр НБУ)

Падіння ВВП за січень-серпень 2020 року склало 5,8%, тоді як за січень-липень падіння було на рівні 6,2%. Про це повідомляється в огляді Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства.

Падіння зведеного індексу виробництва товарів і послуг за основними видами економічної діяльності (СІП) за січень-серпень склало 6,5% (7,3% за січень-липень).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook:  головні бізнес новини

"У серпні 2020 року на тлі продовження адаптації до діяльності в умовах м'якого карантину майже всі види економічної діяльності продемонстрували зниження темпів падіння, а деякі – навіть зростання (зокрема, роздрібний сегмент ринку і будівництво)", – зазначається в огляді.

  • За січень-червень 2020 року падіння ВВП України становило 6,5%, йшлося в огляді Мінекономіки.
  • Наприкінці вересня 2020 року НБУ прогнозував поступове відновлення економіки України в третьому кварталі. У другому ж кварталі реальний ВВП скоротився на 11,4% у річному вимірі.
  • 1 жовтня Європейський банк реконструкції і розвитку погіршив прогноз для української економіки. Падіння реального ВВП України в 2020 році складе 5,5%, а відновлення економіки в 2021 році сповільниться до 3%.
  • Згідно з прогнозом Світового банку, падіння ВВП України в 2020 році складе 5,5%. Зростання української економіки в 2021 році очікують на рівні 1,5%, а в 2023 році – 3,7%.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини