RU

Падіння ВВП прискорилося до 2,8% у січні-лютому – Мінекономіки

09.04.2021, 16:04
Падіння ВВП прискорилося до 2,8% у січні-лютому – Мінекономіки - Фото
Фото: depositphotos.com

Падіння ВВП України склало 2,8% у січні-лютому 2021 року порівняно з першими двома місцями 2020 року. Про це повідомляється в огляді економічної активності за лютий, опублікованому Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

У січні падіння ВВП склало 2,6% (до січня 2020 року), нагадують у міністерстві.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес-новини

"Ослаблення протиепідемічних обмежень у лютому після січневого локдауну сприяли частковому відновленню виробничої активності. Однак мінливість ситуації з рівнем захворюваності, виснаження виробників дією перманентних карантинних заходів та непередбачуваність введення чергових обмежень продовжують стримувати розвиток ключових видів економічної діяльності", – йдеться в звіті.

У Мінекономіки додають, що в січні-лютому падіння зведеного індексу виробництва товарів і послуг (ЗІВ) за основними видами економічної діяльності (ВЕД) склало 4,2% проти скорочення на 4% в січні та на 1,7% у січні-лютому 2020 року.

"Негативний внесок в динаміку ЗІВ сформували практично всі ключові ВЕД, крім внутрішньої торгівлі (за рахунок продовження зростання в роздрібному сегменті ринку). Як результат, скорочення ВВП оцінено на рівні 2,8%", – пояснюють в міністерстві.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини