RU

Падіння долара - справа часу?

15.05.2009, 12:33

Здешевлення долара, швидше за все, має тимчасовий характер. Вже до осені ситуація може змінитися, а гривня девальвує на рівень понад 8,5 грн./$. Таку думку ЛІГАБізнесІнформ озвучив генеральний директор КУА "Інеко-Інвест" Олег Морква.

"Послідовна валютна політика Національного банку України протягом останніх місяців і конструктивна позиція Міжнародного валютного фонду щодо виділення чергового кредитного траншу збили підвищений попит на американський долар і призвели до середньострокової стабілізації ситуації на валютному ринку з перспективами зміцнення української гривні у літні місяці до рівня в 7,5 грн./$ ", - відзначає експерт.

Однак, на його думку, таке здешевлення має тимчасовий характер і вже восени курсовий тренд на валютному ринку під тиском негативних чинників (пік розрахунків за зовнішніми боргами, активна фаза президентської гонки, інфляція тощо) знову може змінитися, а гривня девальвує на рівень понад 8,5 грн./$.

Нагадаємо, у п'ятницю, 15 травня, середній курс купівлі готівкового долара в українських банках, порівняно із четвергом, підвищився на 1,15 коп. і становить 7,4750 грн. Курс продажу американської валюти знизився на 4,49 коп. до 7,7084 грн. Максимальний курс купівлі становив 7,5500 грн., мінімальний курс продажу - 7,6300 грн.

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>
Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини