Підвищення цін на газ для населення не буде, - Азаров

03.08.2012, 14:36
Підвищення цін на газ для населення не буде, - Азаров - Фото
Микола Азаров (фото: kmu.gov.ua)

Прем'єр-міністр зазначив, що МВФ, як і раніше наполягає на підвищенні тарифів на газ для населення, але Україна не має наміру цього робити

Україна не буде підвищувати тарифи на газ для населення так, як того вимагає Міжнародний валютний фонд. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю українським телеканалам на першому національному.

Азаров зазначив, що МВФ, як і раніше наполягає на підвищенні тарифів на газ для населення, але Україна не має наміру цього робити.

При цьому прем'єр підкреслив, що уряд України цінує співпрацю з МВФ і підтримує контакти. "Вони в курсі всього того, що ми робимо, і вони не можуть не відзначити позитиву", - підкреслив Азаров.

"Два роки показали, що Україна обходиться без кредитів Міжнародного валютного фонду і самостійно вирішує свої проблеми, і ми націлені на те, що ми обрали певну стратегію, в рамках цієї стратегії і діємо", - додав він.

Нагадаємо, раніше в МВФ заявили, що готові повернутися до обговорення питання фінансування Україною після того, як фонд побачить намір влади країни продовжити реформи. Україна в свою чергу намагається переконати МВФ виключити питання цін на газ до завершення переговорів з РФ.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации