RU

Підвищення цін на газ для населення не буде, - Азаров

03.08.2012, 14:36
Підвищення цін на газ для населення не буде, - Азаров - Фото
Микола Азаров (фото: kmu.gov.ua)
Україна не буде підвищувати тарифи на газ для населення так, як того вимагає Міжнародний валютний фонд. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю українським телеканалам на першому національному.

Азаров зазначив, що МВФ, як і раніше наполягає на підвищенні тарифів на газ для населення, але Україна не має наміру цього робити.

При цьому прем'єр підкреслив, що уряд України цінує співпрацю з МВФ і підтримує контакти. "Вони в курсі всього того, що ми робимо, і вони не можуть не відзначити позитиву", - підкреслив Азаров.

"Два роки показали, що Україна обходиться без кредитів Міжнародного валютного фонду і самостійно вирішує свої проблеми, і ми націлені на те, що ми обрали певну стратегію, в рамках цієї стратегії і діємо", - додав він.

Нагадаємо, раніше в МВФ заявили, що готові повернутися до обговорення питання фінансування Україною після того, як фонд побачить намір влади країни продовжити реформи. Україна в свою чергу намагається переконати МВФ виключити питання цін на газ до завершення переговорів з РФ.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини