RU

Підручники за 647 грн. написала мати Хорошковського, - ЗМІ

27.03.2012, 16:23
Підручники за 647 грн. написала мати Хорошковського, - ЗМІ - Фото
7effccdd969cbab185a5c69cae4af94e.jpg
Підручник "Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. Усний курс. 1 клас", друк якого Міносвіти замовило по 647 грн. /екз., розроблено авторами Хорошковською О.Н. і Яновицькою Н.І. При цьому, Ольга Назарівна Хорошковська є матір'ю першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського. Про це повідомляє сайт Наші гроші.

Доктор педагогічних наук, професор Ольга Хорошковська відома як завідувач лабораторією навчання української словесності в школах національних меншин України та діаспори Інституту педагогіки АПН України.

У переліку підручників, друк яких на 61 млн.грн. замовило Міністерство освіти, підручники Хорошковської за дорожнечею займають 1-е (українська мова для шкіл з польською мовою викладання, 647 грн./екз.), 3-є (українська мова для шкіл з молдавською мовою, 497 грн./екз.) і 14 -е місця (українська мова для шкіл з російською мовою, 23 грн./екз.).

Вартість друку цих підручників склала 1,43 млн.грн. Авторські права на підручники, замовлені Міністерством освіти, належать їхнім авторам, які мали право самостійно вибирати видавництва. Тому закупівля видавничих послуг здійснювалася за неконкурентною процедурою "в одного учасника".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини