RU

Менеджери компанії Порошенка потрапили під кримінальну справу

15.05.2012, 17:46
Менеджери компанії Порошенка потрапили під кримінальну справу - Фото
Петро Порошенко
Податкова міліція розслідує кримінальну справу, яка стосується посадових осіб ДП Кондитерська корпорація Рошен. Про це свідчить постанова Шевченківського райсуду Києва від 11 травня 2012 року.

Постанова винесена за результатами розгляду скарги директора ДП КК Рошен на постанову слідчого про порушення даної справи, винесене 23 січня 2012 року, повідомляє Українська правда.

Справу порушено за фактом замаху на заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем службовими особами ДП КК Рошен, за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 15, частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу.

У судовій постанові викладена позиція слідчого податкової міліції, який вважає, що посадові особи підприємства "переслідуючи умисел, спрямований на незаконне відшкодування ПДВ з бюджету в особливо великих розмірах, в період жовтня-грудня 2010 року документально оформили видимість поставки желатину від ПП Міоко"

На думку податкової міліції, таким чином, посадові особи даного підприємства незаконно сформували податковий кредит у жовтні 2010 року на 214 тис. 667 грн. і в листопаді 2010 року на 477 тис. 825 грн.

Суд вирішив, що при порушенні даної справи слідчим були дотримані вимоги законодавства. Скаргу директора ДП КК Рошен не задовольнили.

Як відомо, кондитерська корпорація Рошен контролюється Петром Порошенком, який 23 березня 2012 року був призначений міністром економіки.

Досьє на Петра Порошенка

Досьє на Рошен
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини