RU

Підприємці запланували на четвер протест біля Верховної Ради

19.10.2010, 13:15
Підприємці запланували на четвер протест біля Верховної Ради - Фото
311d622d666ec7771c216fe71b5a6a2e.jpg

Підприємці запланували на четвер протест біля Верховної Ради

Представники малого і середнього бізнесу планують о 9:30 21 жовтня почати під стінами Верховної Ради акцію протесту проти окремих норм проекту Податкового кодексу. Про це сказано у поширюваному між київськими підприємцями заклику, текст якого є у ЛІГАБізнесІнформ.

"21 жовтня з 9:00 по 13:00 зупиніть свою роботу і прикріпіть на видному місці своєї торгової точки або офісу повідомлення з написом: "Закрито, я на акції проти Податкового кодексу! Якщо його приймуть, закрито буде назавжди", - сказано у листівці.

Підприємці заявляють, що Податковий кодекс потрібен, але розробити його повинні спеціальні наукові установи, вивчивши міжнародний досвід і порадившись із представниками бізнесу.

"1 січня 2011 року мільйони громадян України, які зараз працюють у малому бізнесі, стануть безробітними. Влада хоче зруйнувати наш бізнес, який ми так важко і довго створювали: самі шукали на нього кошти, вкладали, економили, вчилися, розвивалися. Працюємо без вихідних, відпусток і лікарняних, а маємо тільки перевірки, податки, збиток, претензії, страх і невпевненість у завтрашньому дні!", - йдеться у листівці.

"Нам хочуть накинути петлю на шию - Кодекс Азарова і Тігіпка (КАТ), за яким необмежені права має лише податкова, а ми повинні віддати останнє", - наголошено у заклику.

Організатори акції зазначають, що після прийняття проекту Податкового кодексу з 1 січня 2011 року спрощена система для юридичних осіб скасовується взагалі, а для фізичних осіб-підприємців єдиний податок зросте. Змінюється і критерій застосування спрощеної системи: ліміт річної виручки для платників єдиного податку зменшиться до 300 тис. грн. у рік.

Також підприємці звертають увагу на те, що скасовується можливість роботи на єдиному податку для таких видів діяльності: реклама, операції з нерухомістю, оптова торгівля, торгівля коштовними металами, охоронна діяльність, юридичні і аудиторські послуги, декілька видів роздрібної торгівлі тощо. "Будучи змушеними перейти на загальну систему оподаткування, підприємці будуть віддавати майже 50% прибутку до бюджету. Разом із витратами на бухгалтерський облік, оренду, заробітну плату та інше це призведе до подорожчання товарів і послуг і у кінцевому результаті - до банкрутства більшої частини підприємців", - пояснюється у листівці.

Як вдалося з'ясувати кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, акція організовується представниками малого і середнього бізнесу і не пов’язана ні з однією із політичних сил. За словами одного з координаторів ініціативи, під час акції політична символіка використовуватися не повинна.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини