RU

Підприємці закликають повстати проти "свавілля влади"

19.11.2010, 12:55
Підприємці закликають повстати проти
9a6ca94cfb074fed0c4a9d66b3137d6e.jpg

Підприємці закликають повстати проти "свавілля влади"
Центральний штаб порятунку українського підприємництва закликає громадян приєднатися до всенародної акції протесту, яка почнеться у понеділок, 22 листопада. Про це сказано в заяві організаторів акції, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.

"Олігархічна Верховна Рада, всупереч позиції народу, прийняла Податковий кодекс, який вбиває майбутнє кожного з нас!", - наголошено в заяві.

Як зазначають у Центральному штабі порятунку українського підприємництва, "цей кодекс смерті позбавляє нас права на легальну роботу і можливість чесно заробляти, утримувати наші сім'ї і ростити наших дітей!"

Організатори акції наголошують, що прийняття Податкового кодексу збільшить ціни, зменшить пенсії і зарплати лікарям, вчителям, службовцям. "Ми не хочемо і не будемо миритися з таким свавіллям влади!", - сказано у заяві.

"Співгромадяни! Прийдемо на всенародний страйк, який починається у понеділок, 22 листопада! Досить працювати задарма, збагачувати владу і олігархів! Повстанемо всі, як одне, на фронт боротьби за наші права! Зустрічаємося о 9 години ранку 22 листопада на майдані Незалежності у Києві. І не разійдемося, поки не доб'ємося від влади свого!", - наголошено у заяві.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс. За відповідний проект N7101-1 проголосували 269 народних депутатів.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини