RU

Підприємці загрожують Раді і Президенту звільненням

18.11.2010, 13:40
Підприємці загрожують Раді і Президенту звільненням - Фото
9f51591b37d3ab8f1003de759b55885d.jpg

Підприємці загрожують Раді і Президенту звільненням
Якщо вимоги підприємців не допустити прийняття Податкового кодексу будуть проігноровані, вони обіцяють ініціювати референдум з питань відставки Верховної Ради і Президента України. Про це заявив сьогодні під час засідання опозиційного уряду представник страйкового комітету Олександр Данилюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Данилюк зазначив, що у разі прийняття Податкового кодексу підприємці фактично не зможуть працювати після 1 січня 2011 року. За його словами, Податковий кодекс приймається антиконституційним способом, коли один депутат голосує відразу декількома картками. Тому підприємці вважають, що цей документ не буде створювати ніяких зобов'язань у разі його прийняття через порушення процедур.

"Ми висуваємо ультиматум Президенту України і Верховній Раді щодо неприйнятності цього Податкового кодексу. Наша вимога до Верховної Ради - зняти, поки не пізно, Податковий кодекс з розгляду і відправити у відставку уряд непрофесіоналів, який його розробив", - сказав він.

Також О.Данилюк звернувся до місцевих рад України із закликом зібратися на позачергові засідання і дати свою оцінку Податковому кодексу.

Крім того, він звернувся до Президента України, нагадавши, що в його передвиборчій програмі звучали обіцянки про "податкові канікули", які, за суттю, не були виконані. "Ми вимагаємо від Президента України у разі прийняття Податкового кодексу негайно накласти на нього вето за злочини проти малого бізнесу і середнього класу і відправити у відставку його розробників - Прем'єр-міністра Миколи Азарова, Віце-прем'єра Сергія Тігіпка і голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського", - сказав він.

О.Данилюк повідомив, що у разі невиконання цих вимог буде розгорнений загальнонаціональний страйк. "Також ми вже сьогодні прийняли рішення, що ми створюємо координаційну раду, яка буде проводити референдум щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради і Президента України", - додав він.

За словами О.Данилюка, минулої п'ятниці була подана заявка на те, що 22 листопада о 19:00 на вулиці Банковій відбудеться збір ініціативної групи з референдуму. Водночас він наголосив, що сьогодні йому дзвонили з КМДА і сказали, що буде судова заборона на проведення цих зборів. "Але я хочу наголосити, що це не мітинг, це збори ініціативної групи референдуму, це наше законне право. Тому ми не будемо звертати уваги на такі судові рішення і проведемо його у будь-якому випадку", - запевнив він.

За інформацією О.Данилюка, вже у понеділок Голова Верховної Ради Володимир Литвин може підписати Податковий кодекс і передати його в Адміністрацію Президента на підпис глави держави.

Також він закликав усіх підприємців, які ще через певні причини не приєдналися до акцій протесту, зібратися вранці 22 листопада на майдані Незалежності з тим, щоб у черговий раз висловити своє ставлення до Податкового кодексу Президенту України.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини