RU

Підприємці загрожують не виконувати Податковий кодекс

19.11.2010, 16:00
Підприємці загрожують не виконувати Податковий кодекс - Фото
d03e6c41ce2e633f549928b6c07117aa.jpg

Підприємці загрожують не виконувати Податковий кодекс
Підприємці не збираються виконувати Податковий кодекс у разі його підписання, оскільки документ прийнятий з порушенням чинного законодавства. Про це заявив журналістам на брифінгу член оргкомітету підприємців-страйкарів Олександр Данилюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на думку представників малого і середнього бізнесу, практика голосування одних депутатів за інших має бути припинена. "Ми вважаємо, що прийнятий документ (Податковий кодекс, - ред.) нелегітимний, і ми його виконувати не будемо. Ми б хотіли, щоб на сьогоднішній день наші міжнародні партнери це усвідомлювали і розуміли, що сьогодні, коли вони надають кредити українській державі, коли вони розраховують на те, що справді цей Податковий кодекс працюватиме, щоб у них не було таких ілюзій, тому що коли сто чоловік голосують за 269 і бігають між крісел... Так, раніше ми це приймали, був такий не дуже правильний суспільний договір у цій країні, але тепер ми цю практику вирішили припинити і більше того, якщо вони не схаменуться, то ми будемо продовжувати і з інших нормативно-правових актів", - сказав він.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні і загалом Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Вчора було створено координаційну раду підприємців, які виступають проти Податкового кодексу, розробленого урядом Миколи Азарова. Рада вимагає від Президента ветувати Податковий кодекс, в іншому випадку підприємці обіцяють ініціювати проведення Всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень Президента України і Верховної Ради. Також вони загрожують безстроковим страйком, початок якої запланований на понеділок, 22 листопада.

Сьогодні, 19 листопада, Верховна Рада внесла поправки до Податкового кодексу, прийнятого вчора. За прийняття відповідного рішення проголосували 258 народних депутатів з 356. Всього зміни становлять 18 сторінок тексту.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини