RU

Підприємці загрожують безстроковою акцією на Майдані

22.11.2010, 11:35
Підприємці загрожують безстроковою акцією на Майдані - Фото
567b09a81d5245a5bbca9f7233c5debd.jpg

Підприємці загрожують безстроковою акцією на Майдані

Учасники акції на Майдані заявляють, що акція буде безстроковою у тому випадку, якщо влада сьогодні не відреагує на їхні вимоги вотувати Податковий кодекс. Про це заявив один із учасників акції у своєму виступі на мітингу.

"Якщо влада сьогодні не відреагує на наші заклики, ми оголошуємо безстрокову акцію протесту на Майдані з нашою участю", - сказав він і додав, що влада боїться революції, і вона її отримає.

Перед учасниками мітингу виступили народні депутати Олесь Доній, Арсеній Яценюк, Наталія Королевська. Зокрема А.Яценюк пообіцяв зі свого боку чинити тиск на владу, щоб добитися вето на Податковий кодекс і закликав учасників акції не здаватися і не дати владі ні найменшого шансу проігнорувати права підприємців.

Нагадаємо, у Києві на площі Незалежності зібралося декілька тисяч представників бізнесу, що протестують проти прийнятого Верховною Радою Податкового кодексу України.

Напередодні Центральний штаб порятунку українського підприємництва заявляв про перешкоджання співробітниками правоохоронних органів пересуванню автоколон з учасниками акції протесту в напрямку Києва.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини