RU

Підприємці вийшли на площу Незалежності

22.11.2010, 10:05
Підприємці вийшли на площу Незалежності - Фото
959e01bfc9458b68610017907ef8cee6.jpg

Підприємці вийшли на площу Незалежності
У Києві на площі Незалежності зібралося декілька тисяч представників бізнесу, що протестують проти прийнятого Верховною Радою Податкового кодексу України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, пікетувальники встановили сцену під монументом Незалежності. Учасники акції вимагають від Президента України ветувати Податковий кодекс і заявляють про те, що у разі відмови залишають за собою право почати процедуру референдуму щодо повноважень глави держави.

Представники малого і середнього бізнесу підходять з боку Главпочтамту. Вони тримають у руках плакати, національні прапори, а також прапори своїх об'єднань. Знамен політичних партій на акції немає. Свою акцію пікетувальники почали з гімну України і молитви "Отче наш", вимовленої представником церкви.

Рух по вулиці Хрещатик не перекрито. Правоохорона громадського порядку на площі Незалежності посилена. У підземному переході розташувався загін з декількох десятків співробітників МВС.

Нагадаємо, напередодні Центральний штаб порятунку українського підприємництва заявляв про перешкоджання співробітниками правоохоронних органів пересуванню автоколон з учасниками акції протесту в напрямку Києва.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини