RU

Підприємці узгодили план радикальних дій

17.11.2010, 17:40
Підприємці узгодили план радикальних дій - Фото
c6bbfc6c0ba914dcc7d6ac3771eb8808.jpg

Підприємці узгодили план радикальних дій

Учасники акції протесту підприємців і профспілок, які здійснюють безстрокове пікетування Верховної Ради, і надалі готові до законних, але вже радикальних дій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності, координаційна рада страйкому прийняла рішення провести 22 листопада у Києві на вулиці Банковій збір ініціативної групи з метою скликання загальнонаціонального референдуму з дострокового припинення повноважень Верховної Ради України.

"Був узгоджений і підтриманий саме такий план дій, оскільки 16 листопада парламент вніс до проекту Податкового кодексу ряд поправок, які вже виключають компроміс, а зустріч делегації протестуючих з керівником фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим закінчилася нічим. Головну вимогу підприємців про необхідність відстрочити прийняття документа та його ґрунтовне доопрацювання, - була категорично відхилена. Ті окремі зміни, які були запропоновані, ми вважаємо лише "заграванням" збоку влади. Вони нікого не влаштовують. Це лише затягування часу", - зазначив керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності Олександр Данилюк.

Він вважає, що "шість мільйонів громадян, які залучені у малому бізнесі, здатні за тиждень зібрати три мільйони підписів, необхідних для скликання такого референдуму. І це сьогодні єдиний реальний правовий механізм, який дає змогу відправити парламент у відставку. Всі процедурні моменти чітко виписані у Законі "Про всеукраїнський і місцевий референдуми". Крім того, за перешкодження у реалізації цього права ст. 157 ККУ встановлена кримінальна відповідальність".

"Якщо Президент підпише Податковий кодекс, то відповідна процедура буде ініційована і щодо його перебування на посаді",- акцентував правозахисник.

Нагадаємо, сьогодні лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді О.Єфремов заявив про можливості введення у дію 14-го розділу Податкового кодексу (Спеціальні податкові режими, - ред.) з другого кварталу 2011 року.

На вчорашній зустрічі представників малого і середнього бізнесу з депутатами від Партії регіонів йшлося про те, що головні вимоги підприємців стосуються питань, пов'язаних із спрощеною системою оподаткування, адмініструванням податків, повноваженнями податківців з перевірок, а також з пенсійними внесками.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини