RU

Підприємці прийшли під Раду з плакатами і відрами

11.11.2010, 12:10
Підприємці прийшли під Раду з плакатами і відрами - Фото
0945edb9e0ba8cbed0bb339b37b47ce8.jpg

Підприємці прийшли під Раду з плакатами і відрами

Підприємці з відрами і плакатами прийшли під комітети Верховної Ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, біля входу в комітети - навпроти будівлі, де проводяться пленарні засідання парламенту - зібралися декілька десятків співробітників київських ринків, протестуючих проти проекту Податкового кодексу. Вони тримають в руках плакати: "Новому Податковому кодексу - ганьба", "Кожному депутату - по касовому апарату", а також виражають своє ставлення до проекту Податкового кодексу, стукотячи палицями по відрах.

Нагадаємо, сьогодні в парламенті проходить засідання Комітету з питань податкової і митної політики, на якому розглядається проект Податкового кодексу України. Зокрема, очікується, що комітет затвердить останні кілька розділів проекту Податкового кодексу: загальні положення; адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів); податок на прибуток підприємств: податок на прибутки фізичних осіб; податок на додаткову вартість; спеціальні податкові режими; особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції; заключні і перехідні положення. У засіданні комітету візьмуть участь нардепи, представники центральних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, галузевих асоціацій, громадськості.

Підприємці, що розбили наметове містечко під Верховною Радою, готові оголосити голодування, якщо влада не врахує їхні вимоги до Податкового кодексу.

Учора на засіданні уряду Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що люди, яких "змусили зображати протест" проти кодексу, норм документа в очі не бачили. "Ми всі спостерігали, як минулого тижня в країні намагалися продемонструвати протест малих підприємців. Насправді ні люди, яких змусили зображати протест, ні їхні господарі норм Податкового кодексу в очі не бачили", - сказав він.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини