RU

Підприємці передали Януковичу свої вимоги

22.11.2010, 12:55
Підприємці передали Януковичу свої вимоги - Фото
2ac0d7b78550b9c787a402301d43bd62.jpg

Підприємці передали Януковичу свої вимоги
Представники бізнесу, а також народні депутати від опозиції передали вимоги підприємців в Адміністрацію Президента України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, представники бізнесу принесли до Адміністрації глави держави "чорну книгу" української пошани. Відкриває список Прем'єр-міністр Микола Азаров, за ним слідує віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, віце-прем'єр Борис Колесников. Також у книгу внесений список народних депутатів, що проголосували за Податковий кодекс.

У свою чергу, народні депутати вирішують питання установки на Банковій біля Адміністрації Президента гучномовців для того, щоб тримати зв'язок з протестуючими. "Інститутська вся забита, і Банкова забита. Зараз, якщо нам не дозволять поставити тут озвучку, люди затопчуть один одного… Ми повинні вручити представнику Адміністрації Президента вимогу, якщо вони готові вступити у переговори і ми готові… І ми повинні поставити тут озвучу для того, щоб ми могли управляти людьми. Якщо міліція буде продовжувати заважати нам, тоді я не знаю, що може статися", - сказав народний депутат від фракції БЮТ Михайло Волинець.

М.Волинець уточнив, що наразі з охороною ведуться перемовини про те, щоб машина з апаратурою можна було завести з боку вулиці Лютеранської.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини