RU

Підприємці підозрюють, що Янукович їх обдурив

02.12.2010, 15:45
Підприємці підозрюють, що Янукович їх обдурив - Фото
f5a55f7340749602913ab013bfe1089c.jpg

Підприємці підозрюють, що Янукович їх обдурив

Один із координаторів акції протесту підприємців Володимир Дорош висловлює сумніви в існуванні вето Президента України Віктора Януковича на Податковий кодекс.

"Ніхто не бачив цього вето, а тільки чули про нього на словах, а тому є сумніви, що воно є", - зазначив В.Дорош, якого цитує УНІАН.

Також В.Дорош повідомив, що сьогодні вранці на площі Незалежності у Києві були присутні 10 тисяч мітингувальників, а тепер з урахуванням того, що частина з них пішла пікетувати Верховну Раду, на Майдані залишається близько 7 тисяч осіб.

Водночас у ЦОС ГУ МВС України у м.Києві помітили, що на площі Незалежності перебуває трохи більше 1,5 тис. учасників акції.

Станом на 14:30 2 грудня на офіційному сайті Президента в розділі "офіційні документи" так і не з'явилося Указу глави держави про ветування Податкового кодексу.

Нагадаємо, як повідомив раніше Президент України, він застосував вето до Податкового кодексу. За словами Прем'єр-міністра Миколи Азарова, ветувати прийнятий парламентом Податковий кодекс було спільним рішенням Президента і Кабінету Міністрів. На доопрацювання цього документа В.Янукович дав термін до четверга. Поправки Президента України до Податкового кодексу вже надійшли у Верховну Раду.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини