RU

Підприємці підозрюють, що влада хоче їх "кинути" зі спрощенкою

14.10.2011, 14:31
Підприємці підозрюють, що влада хоче їх
5039f9aa9c980beb1ea67b3441a34563.jpg

Підприємці підозрюють, що влада хоче їх "кинути" зі спрощенкою

Підприємці не згодні з редакцією проекту закону про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва) N8521, яка підготовлена профільним комітетом до другого читання в парламенті. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у Всеукраїнському об'єднанні малого і середнього бізнесу "Фортеця".

Як зазначають у "Фортеці", незважаючи на те, що доопрацювання цього проекту в комітеті проводилося спільно з представниками бізнесу і за підтримки голови комітету Віталія Хомутинника, за наполяганням чиновників в Податковому кодексі планується залишити норму про заборону віднесення на валові витрати товарів, придбаних у підприємців-платників єдиного податку. А це саме та норма, яка заважає сьогодні працювати малому виробництву і відділяє виробників від їх споживачів-юридичних осіб, зазначають там.

"Враховуючи, що в урядовому проекті вже були передбачені норми, які обмежують можливості сплати єдиного податку, збереження пункту 139.1.12. статті 139 з прийняттям спрощеної системи оподаткування посилить негативний вплив Податкового кодексу на малий і середній бізнес, насамперед - на виробничий", - сказано в повідомленні.

"Якщо законопроектом у другому читанні в Податковому кодексі буде залишений пункт 139.1.12., який обіцяли виключити з кодексу і президент, і прем'єр-міністр, ми не підтримаємо такої спрощеної системи і будемо виступати проти неї. Це повинні розуміти і народні депутати, і президент. Ми майже рік відпрацьовували законопроект з метою скасування цієї норми - і з урядом, і з парламентом, а тому не можемо дозволити окремим чиновникам однією пропозицією знищувати український бізнес. Такий законопроект і така спрощенка нам не потрібні"- заявила голова "Фортеці" Оксана Продан.

Нагадаємо, 6 жовтня Рада перенесла розгляд законопроекту на наступний пленарний тиждень на прохання голови профільного комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Хомутинника. До цього Хомутинник заявляв, що документ повністю готовий і парламент його прийме.

"Фортеця" була створена в грудні минулого року підприємницькими об'єднаннями, які ініціювали та організовували акції протесту проти Податкового кодексу. Сьогодні у "Фортецю" входить 48 об'єднань підприємців з різних галузей і регіонів України.

Підприємництво в Україні: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини