RU

Підприємці оголосили 4 листопада Днем гніву в Україні

03.11.2010, 16:50
Підприємці оголосили 4 листопада Днем гніву в Україні - Фото
28a347663df2901e3fdca306281b4c5a.jpg

Підприємці оголосили 4 листопада Днем гніву в Україні

До загальнонаціонального страйку підприємців, який повинен початися 4 листопада і має на меті опротестувати соціально-економічну політику уряду і не допустити прийняття чинного проекту Податкового кодексу, приєдналися галузеві профспілки. Про це повідомив на прес-конференції у Києві Олександр Данилюк, керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності.

"Підприємці і профспілки оголосили 4 листопада Днем гніву в Україні. Враховуючи те, що уряд зайняв надто некомпромісну позицію і відмовляється від будь-якого діалогу, ця акція також оголошена безстроковою. Ігноруючи законні вимоги представників малого і середнього бізнесу, влада демонструє повне нерозуміння ситуації, чим ще більше радикалізує її",- зазначив О.Данилюк, якого цитує прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності.

На його думку, "в уряду залишилося не так багато часу, щоб знайти компроміс і зняти напруження. Справа у тому, що до страйкарів стали приєднуватися тисячі підприємців, які поки не демонстрували активної протестної позиції. Вони балотувалися у місцеві ради, сподіваючись шляхом виборів отримати певний статус і вплив. Ці наміри були марними, оскільки разом усі отримали вибори без вибору і, у більшості випадків, маріонеткові ради з багатьма невідомими. Зрозуміло, що обурення цієї категорії підприємців має значну політичну складову. Тому зовсім не виключено, що страйк отримає і серйозний політичний підтекст. А це породжує нові загрози".

До того ж, за інформацією О.Данилюка, політичні партії поки що не мають стосунку до акції, а подібні пропозиції відкидаються її організаторами. Також, за даними експерта, влада на місцях вже застосовує різні методи, щоб перешкодити приїзду учасників протесту в Київ: від блокування виїзду автотранспортних засобів до прямого залякування окремих громадян.

Нагадаємо, 21 жовтня близько тисячі підприємців вже протестували під стінами Верховної Ради проти окремих норм проекту Податкового кодексу.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини