RU

Підприємці мітингують під Радою проти Податкового кодексу

21.10.2010, 11:50
Підприємці мітингують під Радою проти Податкового кодексу - Фото
14b8d609940b287027d057dbbf5c791e.jpg

Підприємці мітингують під Радою проти Податкового кодексу

Близько тисячі підприємців протестують під стінами Верховної Ради України проти окремих норм проекту Податкового кодексу, які вони вважають вбивчими для їхнього бізнесу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у руках люди тримають плакати: "Де обіцяні п'ять років канікул малому і середньому бізнесу?" Партія (регіонів) сказала: "Треба", комсомол (Тігіпко, Бродський) відповів - є", "Сила є - розуму не треба. С.Тігіпко", "Азарова на пенсію на 800 гривень, Тігіпка і Бродського - на канікули", "Ні - поголовному введенню касових апаратів", "Депутати, ми вас звільняємо за профнепридатність", "Уряд Азарова, "бери шинель...", "Даєш єдиний соціальний збір 16%".

Також учасники акції в обгороджування Верховної Ради встановили похоронні вінки, на стрічках яких написано: "Малому і середньому бізнесу від уряду України", "Народу України від уряду України".

Протестувальники скандують: "Кодексу - ні", "Регіонам - ганьба".

Як раніше вдалося з'ясувати кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, акція організована представниками малого і середнього бізнесу і не пов’язана ні з однією з політичних сил. За словами одного з координаторів ініціативи, під час акції політична символіка використовуватися не повинна.

Оподаткування: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини