RU

Підприємці готують безкомпромісну акцію протесту

10.10.2011, 14:25
Підприємці готують безкомпромісну акцію протесту - Фото
cc0a425d8021f78ecc099a93659801fd.jpg

Підприємці готують безкомпромісну акцію протесту
Підприємці приєднуються до вимоги афганців і чорнобильців розпустити Верховну Раду України. Акцію обіцяють безстрокову, без переговорів і консультацій. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції голова Всеукраїнського комітету "Наступ" Руслан Секела.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Секела зазначив, що влада не виконала жодну з вимог Податкового майдану. Проблеми, створені для підприємців Податковим кодексом, залишилися нерозв’язаними. Більше того, влада провела пенсійну реформу, яка, по суті, є аферою, і продовжує наступ на права громадян.

"Верховна Рада – це той орган, який прийняв драконівський Податковий кодекс. Верховна Рада – це тушки, які сьогодні узаконюють все те свавілля, яка йде з Адміністрації президента і з Кабінету міністрів. Ми розуміємо, що президент жодних кроків назустріч робити не хоче, тому сьогодні ми приєднуємося до афганців і висуваємо одну вимогу – відставки Верховної Ради України, без переговорів, без будь-яких консультацій", - сказав він.

Секела зазначив, що також ведуться переговори зі студентськими, фермерськими організаціями, незалежними профспілками, з тим, щоб різні категорії громадян, які раніше протестували окремо проти наступу на їх права, об'єдналися у вимозі розпустити парламент.

"Ми повинні добитися реального результату. Ми розуміємо, що зараз завалити всю владу одночасно буде складно, але хоча б по одній з її ланок ми можемо цього досягти… Іншого шляху ми не бачимо", - сказав він.

Відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи не відмовляться підприємці від своїх політичних вимог, як це було під час Податкового майдану, Секела сказав: "Жодних переговорів. Жодних ультиматумів. Тільки одна вимога. Ніхто з учасників і організаторів… не буде йти на переговори. Ми починаємо акцію і завершуємо її тільки тоді, коли піде у відставку Верховна Рада України, яка, до речі, на сьогоднішній момент нелегітимна. Це ті уроки, які ми винесли з Податкового майдану".

Секела також повідомив журналістам, що дату початку акції буде визначено на Всеукраїнському громадському форумі, проведення якого анонсувала організація "Ніхто, крім нас". Він зазначив, що на сьогоднішній день в форумі планують взяти участь більше тисячі учасників.

Відповідаючи на питання журналістів, Секела повідомив, що час і місце проведення форуму будуть оголошені в останній момент, щоб влада не змогла перешкодити його організації.

Він також наголосив, що акція з вимогою розпуску Верховної Ради планується мирною, основні події відбуватимуться в столиці.

"Ми будемо намагатися, щоб в Україні не повторилися будь-які арабські варіанти… Я думаю, що якщо у Києві буде півмільйона людей, президент розпустить Верховну Раду", - додав він.

Підприємництво в Україні: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини