RU

Підприємство Бродського заборгувало Пенсійному фонду, політик обіцяє погасити

23.11.2010, 14:05
Підприємство Бродського заборгувало Пенсійному фонду, політик обіцяє погасити - Фото
9783b113b2ad768cdf806deb50a9dbdd.jpg

Підприємство Бродського заборгувало Пенсійному фонду, політик обіцяє погасити

Глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський (на фото) обіцяє з "власної кишені" погасити борг, належного йому Черкаського деревообробного комбінату, перед Пенсійним фондом. Про це він написав у своєму блозі в "LiveJournal".

М.Бродський зазначив, що у кризовому 2008 році в Україні зупинився ринок ДСП і меблів. "Комбінат вже два роки, як не працює. Зараз він проходить процедуру банкрутства. Після реалізації майна насамперед був би погашений борг Пенсійному фонду. До речі, його розмір насправді 1 400 тис., інше - це нарахована пеня і штрафи", - пише чиновник.

М.Бродський визнає, що ситуація некоректна. "Наступного тижня я особисто погашу з власних грошей цей борг, не чекатиму поки буде реалізоване майно. Хоч насправді йшов звичайний процес банкрутства і борг би був погашений у будь-якому випадку", - пояснює він.

"Між іншим, є дві великі різниці між тим, коли я заборгував і коли заборгувало підприємство, в якому я є акціонером. В останньому випадку йдеться про товариство з обмеженою відповідальністю. А свої особисті борги я завжди повертаю", - додав він.

Крім того М.Бродський наголошує, що, коли купував комбінат у 2000 році, боргів у нього було 5 млн., з них понад 2 млн. грн. з зарплати і майже стільки ж - Пенсійному фонду. "І ми тоді розрахувалися усіма боргами", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ТОВ "Черкаський деревообробний комбінат", яким володіє М.Бродський заборгував Пенсійному фонду 2,5 млн. грн.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини