RU

Підприємства розрахуються з "Нафтогазом" ПДВ-облігаціями?

14.06.2010, 10:15

Найбільшим українським підприємствам дозволять розрахуватися з НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ у рахунок боргу держави перед ними з відшкодування ПДВ. Про це сьогодні пише "Коммерсант Украина".

Як стало відомо виданню, минулого тижня віце-прем'єр Андрій Клюєв доручив розробити механізм здійснення такого роду взаємозаліків. І компаніям, і "Нафтогазу" переважніше отримати борг грошима, але в уряді розглядають також варіант випуску ПДВ-облігацій.

А.Клюєв минулого тижня дав розпорядження Міністерству фінансів розробити механізм погашення заборгованості підприємств-експортерів перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ у рахунок боргу перед ними з відшкодування ПДВ з боку держави, розповіло джерело у Кабміні.

"Зараз розглядаються два основні варіанти взаємозаліку: перший - погашення простроченого боргу з ПДВ живими грошима, другий - випуск Мінфіном ПДВ-облігацій, якими підприємства зможуть гасити борг перед "Нафтогазом", - уточнило джерело видання у секретаріаті Кабміну. Прийняття рішення очікується наступного тижня. Список підприємств ще буде визначати уряд".

Нагадаємо, внаслідок заборгованості перед "Нафтогазом" зараз на межі зупинки перебувають ряд найбільших металургійних і хімічних підприємств країни. Загальний борг промислових підприємств за газ, за даними компанії "Газ України", становить 4,9 млрд. грн.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини