RU

Під час фінансової кризи Тимошенко збирається будувати дороги

01.12.2008, 11:00

Для боротьби з кризою Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко збирається здійснити 19 проектів з будівництва автомобільних доріг в Україні. Про це вона заявила сьогодні на нараді в Кабінеті Міністрів України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за її словами, загальна вартість цих проектів становить 118 млрд. грн. Усього має бути побудовано 3,5 тис. км. автошляхів, 239 шляхопроводів і 94 мости і 2 тунелі.

"Це надзавдання, яке ми ставимо на 2009 рік і на найближчі роки для того, щоб можна було запустити всі економічні механізми в Україні, і щоб не дати змоги отримати могутній економічний спад… Це дасть змогу дійсно дати додаткові робочі місця і додаткові обсяги роботи економічного сектора України… Багато країн у період економічної депресії виходило з стагнації за рахунок масштабного будівництва автомобільних доріг", - заявила Ю. Тимошенко.

Вона зазначила необхідність прийняття ряду законопроектів, які мають сприяти дорожньому будівництву і подоланню корупції при підготовці проектів. Зокрема ці закони стосуються закону про концесії і закону про державно-приватне партнерство. Крім того, глава уряду збирається вести контроль за якістю доріг, що будуються.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини