RU

Оцінювати ГТС України хочуть чотири компанії

27.02.2012, 13:39
Оцінювати ГТС України хочуть чотири компанії - Фото
Фото: ЕРА
У НАК Нафтогаз України відбулося розкриття попередніх пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу і об'єктів інфраструктури.

Як повідомляє прес-служба НАК, закупівля послуг з оцінки активів української ГТС проводиться компанією на виконання відповідного доручення Кабінету міністрів.

Згідно обраної процедури двоступеневих торгів, закупівля послуг оцінки буде проходити в два етапи: на першому етапі учасники подають попередні пропозиції конкурсних торгів, які не містять ціни, а на другому - учасники, пропозиції яких не були відхилені, подають остаточні пропозиції до зазначеної вартістю послуг.

Попередні пропозиції конкурсних торгів на участь у закупівлі послуг оцінки подали такі компанії: ЧП Томас & Сімонова (Київ, Україна), компанія Дафф Енд Фелпс (Нью-Йорк, США), ТОВ Бейкер Тіллі Україні ЕК (Київ, Україна) і ТОВ Ернст енд Янг (м. Київ, Україна).

Компанія також посилала запрошення на участь у конкурсі таким відомим у світі консалтинговим компаніям, як Делойт Туш Томацу Лімітед, КПМГ, Ернст енд Янг і ПрайсвотерхаусКуперс.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини