RU

Отримати ідентифікаційний номер стане простіше

15.11.2012, 12:07
Отримати ідентифікаційний номер стане простіше - Фото
782d11586c99c152a03af4e6fdc5fd0b.jpg
Громадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як ідентифікаційний номер, або ІПН) не тільки за місцем проживання, але й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.

Як повідомляє прес-служба податкової, така ж можливість надана платникам для повторного отримання карти (наприклад, в умовах її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів.

На даний момент громадянин може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж він бажає пройти реєстрацію або внести зміни до Державного реєстру в сервісних центрах податкової за місцем роботи або іншого об'єкта оподаткування, то це займає 10 днів.

ДПСУ планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Там повідомляють, що для цього вже створені всі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужний сервер. Ініціативи податкової викладені в наказі, який очікує реєстрації в Міністерстві юстиції.

Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити в паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини