RU

Отримати субсидію стане складніше: Кабмін змінив підходи до адресності

15.04.2021, 10:11
Отримати субсидію стане складніше: Кабмін змінив підходи до адресності - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів змінив підходи до адресності надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню. Таким чином уряд хоче поліпшити ефективність і раціональність використання бюджетних коштів. Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабміну 14 квітня.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Документ передбачає:

- переглянути підходи до обліку майнового стану, зокрема при призначенні житлових субсидій враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо;

- скасувати діяльність і повноваження комісій, створених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках при наявності умов, за яких така субсидія не призначається;

- посилити вимоги при призначенні житлових субсидій в частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявність банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

В уряді вважають, що реалізація постанови не вимагатиме додаткових витрат і буде здійснюватися за рахунок і в межах коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству соціальної політики на надання житлових субсидій.

  • Держбюджет-2020 передбачав виділення на виплату субсидій 39,3 млрд грн, а в держбюджеті на 2021 рік на ці витрати передбачено 36,6 млрд грн. Мінсоцполітики пропонувало Мінфіну збільшити фінансування субсидій у 2021 році майже на 10 млрд грн.
  • На початку березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Мінфіну знайти можливість розширити коло осіб, які отримують житлово-комунальну субсидію.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини