RU

Остаточний варіант Податкового кодексу Кабмін розгляне 15 вересня

09.09.2010, 17:45

На наступному засіданні Кабінет Міністрів України розгляне остаточний проект Податкового кодексу. Про це сьогодні повідомив Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко під час міжнародного інвестиційного форуму "Інтеграція і партнерство".

"Податковий кодекс ми закінчуємо. 15 вересня він буде розглядатися на Кабінеті Міністрів, а вже 20-21 числа, а може, і раніше буде внесено у Верховну Раду", - зазначив С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

С.Тігіпко також повідомив, що цим Податковим кодексом пропонується зниження кількості податків з 42 до 23. "Податкове навантаження знижується. Податок на прибуток у перший же рік скорочується з 25 до 19%, ряд галузей отримають нульову ставку податку на прибуток - це літакобудування, суднобудування, легка промисловість і готельний бізнес", - сказав він.

Крім того, С.Тігіпко особливо наголосив на поліпшенні адміністрування податків, яке передбачається Податковим кодексом. "Якщо Верховна Рада врахує всі наші поправки і погодиться з ними, ми отримаємо незвичайно хороший, прогресивний кодекс", - заявив Віце-прем'єр.

Оподаткування: добірка новин>>>
Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини