RU

Ощадбанк відновить реєстрацію вкладників Ощадбанку з вересня

31.05.2012, 12:10
Ощадбанк відновить реєстрацію вкладників Ощадбанку з вересня - Фото
0f2e316d1d1f09d934efdadfee643116.jpg
З 1 вересня Ощадбанк відновить реєстрацію в інформаційно-аналітичній системі "Реєстр вкладників заощаджень громадян" для тих вкладників, хто ще не проходив реєстрацію. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

"З 1 вересня всі, хто був зареєстрований і отримав вже тисячу гривень в 2008 році, можуть прийти і актуалізуватися, щоб їх внесли в нову, більш доопрацьовану базу даних. І ті, хто ніколи в банк не приходив теж можуть прийти зареєструватися для того, щоб в наступному році отримати або свою картку або гроші", - зазначив Подрєзов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, з 1 червня розпочинаються виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР. За даними Ощадбанку, в ІАС "Реєстр вкладників заощаджень громадян" на початок 2012 року внесено дані про знецінених заощадженнях більше 11,8 млн. громадян України, з яких лише близько 6,16 млн. чоловік уже одержали компенсацію в межах 1 тис. грн. Решта вкладники внесені до реєстру - 5,6 млн. осіб. Виходячи з цього, розмір витрат в поточному році на проведення зазначених компенсаційних виплат передбачено відповідний: 5,6 млрд.грн.

Механізм компенсації за вказаними вкладами затверджений постановою уряду України від 23.04.2012 р. № 346. Він припускає, що з 1 червня 2012 р. АТ Ощадбанк буде перераховувати гроші на поточні рахунки вкладників (що потрапили до "Реєстру вкладників заощаджень громадян"), а ті зможуть скористатися грошима з допомогою "Національних карт".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини